PRO DOSPĚLÉ PSY MALÝCH PLEMEN S JEHNĚČÍM

GRAIN FREE™ GRANULE PRO DOSPĚLÉ PSY MALÝCH PLEMEN S JEHNĚČÍM

availability

K DOSTÁNÍ   1.4 KG - 7KG

NUTRO GRAIN FREE™ granule pro dospělé psy malých plemen s jehněčím

Psí krmivo NUTRO GRAIN FREE™ granule pro dospělé psy malých plemen s jehněčím pro velká plemena s jehněčím je vyrobeno bez obilovin a díky tomu je pro mnoho psů snadno stravitelné.
V rámci filozofie NUTRO FEED CLEAN™ jsme se zavázali k tomu, že budeme pro psy vyrábět krmivo s jednoduchým a promyšleným složením bez geneticky modifikovaných přísad, na které se můžete vždy spolehnout. Do krmiv nepřidáváme žádná umělá barviva, dochucovadla ani konzervanty. 
Suché bezlepkové krmivo NUTRO GRAIN FREE™ si psi zkrátka zamilují. NUTRO. FEED CLEAN™

benefit icon

Kvalitní zdroj živočišných proteinů

benefit icon

Bez obilovin

benefit icon

geneticky modifikovaných surovin

benefit icon

Skvělá chuť

SLOŽENÍ

Sušená jehněčí bílkovina (14%), bílkovina z hovězích škvarků, sušené drůbeží bílkoviny (kuřecí, krůtí, husí, kachní), hráškový škrob, čočka, drůbeží tuk, cukrovarské řízky sušené, tapiokový škrob, hydrolyzát z krůtích jater, minerální látky, extrakt z čekanky, slunečnicový olej, extrakt z rozmarýnu.

ANALYTICKÉ SLOŽKY (%)

Protein 35.5 %
Obsah tuku 17.0 %
Obsah anorganických látek 9.5 %
Hrubá vláknina 2.3 %

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY

Vitamin A 10421 IU
Vitamin D3 1149 IU
Měď (Síran měďnatý, pentahydrát) 17.1 mg
Jód (Jodid draselný) 4.3 mg
Mangan (Sulfát manganu, monohydrát) 30.1 mg
Selen (Seleničitan sodný) 0.25 mg
Zinek (Sulfát zinku, monohydrát) 85.2 mg

GRAIN FREE™

Hlavní složkou granulí pro psy NUTRO GRAIN FREE™ jsou vysoce kvalitní živočišné bílkoviny. Zároveň však neobsahují obiloviny. Tato skvělá kombinace usnadňuje mnoha psům trávení a snižuje riziko vzniku problémů způsobených citlivým zažíváním.
Díky tomu, že hlavní surovinou jsou živočišné bílkoviny, chutná krmivo skvěle. Vybrané druhy krmiv navíc obsahují čerstvé kuřecí. 
V rámci filozofie NUTRO FEED CLEAN™ jsme se zavázali k tomu, že budeme vyrábět krmivo s jednoduchým a promyšleným složením bez geneticky modifikovaných přísad, na které se můžete vždy spolehnout. Naše krmiva jsou vyráběna bez přidání umělých barviv, dochucovadel a konzervantů. Naše granule NUTRO GRAIN FREE™ pomáhají psům žít plný a aktivní život. 
Granule NUTRO GRAIN FREE™ si váš pes zkrátka zamiluje. NUTRO. FEED CLEAN™.

 

 

image

NÁVOD KE KRMENÍ

Doporučené krmné dávky jsou uvedeny pro dospělé psy v ideální fyzické kondici a s různou hmotností. Požadavky na příjem energie se mohou u různých psů lišit. Upravte dávku tak, aby váš pes dosáhl optimální hmotnosti nebo si ji udržel. Pes musí mít stále k dispozici čerstvou pitnou vodu. Zajistěte svému psovi dostatek fyzických aktivit a pravidelně navštěvujte veterináře. Podávejte suché nebo navlhčené. Pro udržení čerstvosti doporučujeme balení pevně uzavřít a skladovat ho na chladném a suchém místě.

 • 2. DOPORUČENÉ DENNÍ DÁVKOVÁNÍ

  Missing Icon Here

  GRANULE

  Filled Dry Food Icon

  0g

  GRANULE A VANIČKY

  Mixed Semi-Filled Dry Food Icon
  +
  Mixed Wet Food Icon

  0*

  Divided into - meals

Pouze granule

1kg pes potřebuje 25 g denně, 3kg pes potřebuje 55 g denně, 5kg pes potřebuje 80 g denně, 7kg pes potřebuje 105 g denně, 10kg pes potřebuje 135 g denně.

Doporučení

Dopřejte svému psovi pozvolný přechod na nové krmivo, upravte krmné dávky a rozdělte je do jídel podle jeho potřeb. Další informace o krmení vám poskytnou pracovníci naší linky péče o zákazníky. Pes by měl mít vždy k dispozici pitnou vodu. Skladujte uzavřené na suchém a chladném místě.

food bowl icon
= 389 kcal

TAKÉ BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT