PRO STARŠÍ PSY S JEHNĚČÍM

GRAIN FREE™ GRANULE PRO STARŠÍ PSY S JEHNĚČÍM

availability

K DOSTÁNÍ 11.5kg

NUTRO GRAIN FREE™ granule pro starší psy s jehněčím

NUTRO GRAIN FREE™ granule pro starší psy s jehněčím jsou ideální granule s jehněčím bez obilovin pro starší psy. Díky tomu, že je krmivo bezlepkové a obsahuje v porovnání se standardním složením optimální množství vlákniny a nižší obsah tuku, je pro mnoho psů lépe stravitelné a je tím i kvalitním krmivem pro psy seniory.
V rámci filozofie NUTRO FEED CLEAN™ jsme se zavázali k tomu, že budeme vyrábět krmivo s jednoduchým a promyšleným složením bez geneticky modifikovaných přísad, na které se můžete vždy spolehnout. Naše krmiva jsou vyráběna bez přidání umělých barviv, dochucovadel a konzervantů. Granule NUTRO GRAIN FREE™ si psi zkrátka zamilují. NUTRO. FEED CLEAN™.

benefit icon

Kvalitní zdroj živočišných proteinů

benefit icon

Bez obilovin

benefit icon

geneticky modifikovaných surovin

benefit icon

Skvělá chuť

SLOŽENÍ

Sušená jehněčí bílkovina (15%), bílkovina z hovězích škvarků, sušené drůbeží bílkoviny (kuřecí, krůtí, husí, kachní), hráškový škrob, čočka, drůbeží tuk, cukrovarské řízky sušené, tapiokový škrob, hydrolyzát z krůtích jater, minerální látky, hrachový protein, slunečnicový olej, extrakt z rozmarýnu. 

ANALYTICKÉ SLOŽKY (%)

Protein 37.0 %
Obsah tuku 15.0 %
Obsah anorganických látek 10.0 %
Hrubá vláknina 2.2 %

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY

Vitamin A 10200 IU
Vitamin D3 1125 IU
Měď (Síran měďnatý pentahydrát) 16.8 mg
Jód (Jodid draselný) 4.2 mg
Mangan (Sulfát manganu, monohydrát) 36.0 mg
Selen (Seleničitan sodný) 0.20 mg
Zinek (Sulfát zinku, monohydrát) 102 mg

GRAIN FREE™

Hlavní složkou granulí pro psy NUTRO GRAIN FREE™ jsou vysoce kvalitní živočišné bílkoviny. Zároveň však neobsahují obiloviny. Tato skvělá kombinace usnadňuje mnoha psům trávení a snižuje riziko vzniku problémů způsobených citlivým zažíváním.
Díky tomu, že hlavní surovinou jsou živočišné bílkoviny, chutná krmivo skvěle. Vybrané druhy krmiv navíc obsahují čerstvé kuřecí. 
V rámci filozofie NUTRO FEED CLEAN™ jsme se zavázali k tomu, že budeme vyrábět krmivo s jednoduchým a promyšleným složením bez geneticky modifikovaných přísad, na které se můžete vždy spolehnout. Naše krmiva jsou vyráběna bez přidání umělých barviv, dochucovadel a konzervantů. Naše granule NUTRO GRAIN FREE™ pomáhají psům žít plný a aktivní život. 
Granule NUTRO GRAIN FREE™ si váš pes zkrátka zamiluje. NUTRO. FEED CLEAN™.

 

NÁVOD KE KRMENÍ

Doporučené krmné dávky jsou uvedeny pro dospělé psy v ideální fyzické kondici a s různou hmotností. Požadavky na příjem energie se mohou u různých psů lišit. Upravte dávku tak, aby váš pes dosáhl optimální hmotnosti nebo si ji udržel. Pes musí mít stále k dispozici čerstvou pitnou vodu. Zajistěte svému psovi dostatek fyzických aktivit a pravidelně navštěvujte veterináře. Podávejte suché nebo navlhčené. Pro udržení čerstvosti doporučujeme balení pevně uzavřít a skladovat na chladném a suchém místě.

 • 2. DOPORUČENÉ DENNÍ DÁVKOVÁNÍ

  Missing Icon Here

  GRANULE

  Filled Dry Food Icon

  0g

  GRANULE A VANIČKY

  Mixed Semi-Filled Dry Food Icon + Mixed Wet Food Icon

  0*

  Divided into - meals

Pouze granule

10kg pes potřebuje 140 g denně, 15kg pes potřebuje 190 g denně, 20kg pes potřebuje 235 g denně, 25kg pes potřebuje 280 g denně, 30kg pes potřebuje 320 g denně.

Doporučení

Umožněte pozvolný přechod na nové krmivo, upravte krmné dávky a rozdělte je do jídel podle jeho potřeb. Další informace o krmení vám poskytnou pracovníci naší linky péče o zákazníky. Pes by vždy měl mít k dispozici pitnou vodu. Skladujte uzavřené na suchém a chladném místě.

food bowl icon = 379 kcal