PRO DOSPĚLÉ PSY MALÝCH PLEMEN S JEHNĚČÍM

LIMITED INGREDIENT GRANULE PRO DOSPĚLÉ PSY MALÝCH PLEMEN S JEHNĚČÍM

availability

K DOSTÁNÍ 1,4kg - 7kg

NUTRO™ LIMITED INGREDIENT granule pro dospělé psy malých plemen s jehněčím

Granule pro dospělé psy malých plemen NUTRO™ LIMITED INGREDIENT s jehněčím jsou vyrobeny z nejvýše 10 ingrediencí s přídavkem vitaminů a minerálů a bez obilovin. Jehněčí je jediný zdroj živočišných bílkovin, proto je tato řada obzvlášť vhodná pro psy s citlivým zažíváním. Velikost granule je uzpůsobena potřebám psů malých plemen.
Hypoalergenní krmivo NUTRO™ LIMITED INGREDIENT si psi zkrátka zamilují. NUTRO. FEED CLEAN™.

benefit icon

Kvalitní zdroj živočišných proteinů

benefit icon

Bez obilovin

benefit icon

geneticky modifikovaných surovin

benefit icon

Skvělá chuť

SLOŽENÍ

Sušená jehněčí bílkovina (26%), hráškový škrob, hrachový protein, čočka, řepkový olej, tapiokový škrob, sušené brambory, extrakt z čekanky, příchuť rostlinného původu, minerální látky, extrakt z rozmarýnu. 

ANALYTICKÉ SLOŽKY (%)

Protein 28.8 %
Obsah tuku 12.0 %
Obsah anorganických látek 9.0 %
Hrubá vláknina 2.1 %

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY

Vitamin A 15640 IU
Vitamin D3 1725 IU
Měď (Síran měďnatý pentahydrát) 4.1 mg
Jód (Jodid draselný) 1.0 mg
Mangan (Sulfát manganu, monohydrát) 27.0 mg
Selen (Seleničitan sodný) 0.28 mg
Zinek (Sulfát zinku, monohydrát) 76.5 mg

LIMITED INGREDIENT

Granule pro psy NUTRO™ LIMITED INGREDIENT jsou vyrobeny z nejvýše 10 ingrediencí a dále obsahují vitamíny a minerály. Jelikož obsahují pouze jeden zdroj živočišných bílkovin a neobsahují obiloviny, jsou hypoalergenní. Naše řada krmiv Limited Ingredient je tak obzvlášť vhodná pro psy s citlivým zažíváním. 
V rámci naší filozofie NUTRO FEED CLEAN™ jsme se zavázali k tomu, že budeme vyrábět krmivo s jednoduchým a promyšleným složením bez geneticky modifikovaných surovin, na které se můžete vždy spolehnout. Do krmiv nepřidáváme žádná umělá barviva, dochucovadla ani konzervanty. Naše řada krmiv Limited Ingredient může pomoci psům s citlivým zažíváním vést plný a aktivní život. 
Hypoalergenní krmivo
NUTRO™ LIMITED INGREDIENT si psi zkrátka zamilují. NUTRO. FEED CLEAN™.

 

image

NÁVOD KE KRMENÍ

Doporučené krmné dávky jsou uvedeny pro dospělé psy v ideální fyzické kondici a s různou hmotností. Požadavky na příjem energie se mohou u různých psů lišit. Upravte dávku tak, aby váš pes dosáhl optimální hmotnosti nebo si ji udržel. Pes musí mít stále k dispozici čerstvou pitnou vodu. Zajistěte svému psovi dostatek fyzických aktivit a pravidelně navštěvujte veterináře. Podávejte suché nebo navlhčené. Pro udržení čerstvosti doporučujeme balení pevně uzavřít a skladovat na chladném a suchém místě.

 • 2. DOPORUČENÉ DENNÍ DÁVKOVÁNÍ

  Missing Icon Here

  GRANULE

  Filled Dry Food Icon

  0g

  GRANULE A VANIČKY

  Mixed Semi-Filled Dry Food Icon
  +
  Mixed Wet Food Icon

  0*

  Divided into - meals

Pouze granule

1kg pes potřebuje 25 g denně, 3kg pes potřebuje 60 g denně, 5kg pes potřebuje 85 g denně, 7kg pes potřebuje 110 g denně, 10kg pes potřebuje 145 g denně.               

Doporučení

Dopřejte svému psovi pozvolný přechod na nové krmivo, upravte krmné dávky a rozdělte je do jídel podle jeho potřeb. Další informace o krmení vám poskytnou pracovníci naší linky péče o zákazníky. Pes by měl mít vždy k dispozici pitnou vodu. Skladujte uzavřené na suchém a chladném místě.

food bowl icon
= 366 kcal