PRO DOSPĚLÉ PSY S JEHNĚČÍM

LIMITED INGREDIENT GRANULE PRO DOSPĚLÉ PSY S JEHNĚČÍM

availability

K DOSTÁNÍ 1.4kg - 9.5kg

NUTRO™ LIMITED INGREDIENT granule pro dospělé psy s jehněčím

Psí krmivo NUTRO™ LIMITED INGREDIENT granule pro dospělé psy s jehněčím je pro psy snadno stravitelné, zejména díky jeho hlavní ingredienci – jehněčímu proteinu.
V rámci filozofie NUTRO FEED CLEAN™ jsme se zavázali k tomu, že budeme vyrábět krmivo s jednoduchým a promyšleným složením bez geneticky modifikovaných přísad, na které se můžete vždy spolehnout. Naše krmiva jsou vyráběna bez přidání umělých barviv, dochucovadel a konzervantů.

Granule NUTRO™ LIMITED INGREDIENT si váš pes zkrátka zamiluje. NUTRO. FEED CLEAN™.

benefit icon

Kvalitní zdroj živočišných proteinů

benefit icon

Bez obilovin

benefit icon

geneticky modifikovaných surovin

benefit icon

Skvělá chuť

SLOŽENÍ

Sušená jehněčí bílkovina (27%), hráškový škrob, čočka, sušené brambory, řepkový olej, hrachový protein, minerální látky, příchuť rostlinného původu, sušená jablečná dužina, extrakt z rozmarýnu.

ANALYTICKÉ SLOŽKY (%)

Protein 25.9 %
Obsah tuku 11.0 %
Obsah anorganických látek 9.0 %
Hrubá vláknina 1.8 %

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY

Vitamin A 13600 IU
Vitamin D3 1500 IU
Měď (Síran měďnatý pentahydrát) 4.5 mg
Jód (Jodid draselný) 1.1 mg
Mangan (Sulfát manganu, monohydrát) 22.5 mg
Selen (Seleničitan sodný) 0.35 mg
Zinek (Sulfát zinku, monohydrát) 63.8 mg

LIMITED INGREDIENT

Granule pro psy NUTRO™ LIMITED INGREDIENT jsou vyrobeny z nejvýše 10 ingrediencí a dále obsahují vitamíny a minerály. Jelikož obsahují pouze jeden zdroj živočišných bílkovin a neobsahují obiloviny, jsou hypoalergenní. Naše řada krmiv Limited Ingredient je tak obzvlášť vhodná pro psy s citlivým zažíváním.
V rámci naší filozofie NUTRO FEED CLEAN™ jsme se zavázali k tomu, že budeme vyrábět krmivo s jednoduchým a promyšleným složením bez geneticky modifikovaných surovin, na které se můžete vždy spolehnout. Do krmiv nepřidáváme žádná umělá barviva, dochucovadla ani konzervanty. Naše řada krmiv Limited Ingredient může pomoci psům s citlivým zažíváním vést plný a aktivní život.
Hypoalergenní krmivo
NUTRO™ LIMITED INGREDIENT si psi zkrátka zamilují. NUTRO™. FEED CLEAN™.

image

NÁVOD KE KRMENÍ

Doporučené krmné dávky jsou uvedeny pro dospělé psy v ideální fyzické kondici a s různou hmotností. Požadavky na příjem energie se mohou u různých psů lišit. Upravte dávku tak, aby váš pes dosáhl optimální hmotnosti nebo si ji udržel. Pes musí mít stále k dispozici čerstvou pitnou vodu. Zajistěte svému psovi dostatek fyzických aktivit a pravidelně navštěvujte veterináře. Podávejte suché nebo navlhčené. Pro udržení čerstvosti doporučujeme balení pevně uzavřít a skladovat na chladném a suchém místě.

 • 2. DOPORUČENÉ DENNÍ DÁVKOVÁNÍ

  Missing Icon Here

  GRANULE

  Filled Dry Food Icon

  0g

  GRANULE A VANIČKY

  Mixed Semi-Filled Dry Food Icon
  +
  Mixed Wet Food Icon

  0*

  Divided into - meals

Pouze granule

10kg pes potřebuje 150 g denně, 15kg pes potřebuje 200 g denně, 20kg pes potřebuje 250 g denně, 25kg pes potřebuje 295 g denně, 30kg pes potřebuje 335 g denně.

Doporučení

Dopřejte svému psovi pozvolný přechod na nové krmivo, upravte krmné dávky a rozdělte je do jídel podle jeho potřeb. Další informace o krmení vám poskytnou pracovníci naší linky péče o zákazníky. Pes by měl mít vždy k dispozici pitnou vodu. Skladujte uzavřené na suchém a chladném místě.

food bowl icon
= 389 kcal